Brak zęba

Wiele osób sądzi, że brak jednego zęba to jedynie problem estetyczny, a jeśli luka w uzębieniu znajduje się w tylnej części szczęki lub żuchwy, w ogóle się tym nie przejmuje.
Takie myślenie to błąd!

Czytaj więcej...

Wywiad

O korzyściach, jakie niesie dla pacjenta leczenie implantologiczne, rozmawiamy z lek. dent. Wojciechem Radwańskim, specjalistą protetyki stomatologicznej i implantoprotetykiem z warszawskiej kliniki Awodent.

Czytaj więcej...

Profilaktyka próchnicy

Z okazji obchodzonego we wrześniu Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej warto przypomnieć sobie podstawowe zasady profilaktyki próchnicy. Choroba ta może mieć bowiem bardzo poważne konsekwencje dla całego organizmu!

Czytaj więcej...


Profesjonalna higienizacja

Na prawidłową higienę jamy ustnej składa się nie tylko regularne szczotkowanie zębów, używanie nici dentystycznych oraz płynów do płukania ust – co jakiś czas warto zgłosić się do gabinetu stomatologicznego, gdzie dentysta lub higienistka stomatologiczna przeprowadzą profesjonalną higienizację jamy ustnej.

Czytaj więcej...


Aparaty ortodontyczne

Jeszcze niedawno osoby noszące aparaty ortodontyczne, a zwłaszcza dzieci, spotykały się z żartami czy kpinami ze strony otoczenia. Obecnie leczenie ortodontyczne to wyraz troski o swoje zdrowie oraz piękny uśmiech.

Czytaj więcej...


Inlaye, onlaye i endokorony

Współczesna stomatologia rozwija się niezwykle dynamicznie, oferując Pacjentom coraz to nowocześniejsze metody leczenia zębów. Do coraz popularniejszych alternatyw dla tradycyjnych wypełnień zaliczają się wkłady koronowe inlay i onlay, a także endokorony.

Czytaj więcej...


Korony Protetyczne

Korony protetyczne to jeden z najczęściej stosowanych sposobów odbudowy zębów, których nie da się wyleczyć przy pomocy wypełnień.

Czytaj więcej...


Stomatologia estetyczna

Współczesna stomatologia pozwala zadbać nie tylko o zdrowie zębów, ale również ich urodę. Nie ma bowiem lepszej wizytówki niż zadbany, śnieżnobiały uśmiech. W uzyskaniu takiego efektu pomogą zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, dostępne w naszej klinice.

Czytaj więcej...


Tomografia

Tomografia SkyView 3D – co to za badanie? Wykonywana w Klinice Awodent tomografia szczęki przy pomocy aparatu SkyView 3D to rodzaj tomografii CBCT, która łączy w sobie funkcje innych badań radiologicznych, a także pozwala na dokładną ocenę układu korzeni, kanałów zębowych i stanu zatok.

Czytaj więcej...


Implnaty

Implanty zębowe – co trzeba o nich wiedzieć?
Implanty zębowe to najnowocześniejszy i najbardziej trwały sposób na uzupełnienie luk w naturalnym uzębieniu. U większości pacjentów zastosowanie znajdują implanty zębowe produkowane z tytanu, niekiedy jednak stosuje się również implanty cyrkonowe. Co jeszcze trzeba o nich wiedzieć?

Czytaj więcej...
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
phone
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Klinika stomatologiczna Awodent, ul.Gołębiowskiego 2, 01-504 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".