Awodent – nowoczesna stomatologia bez bólu!

Doskonale wiemy, że dla wielu pacjentów wizyta u stomatologa wciąż kojarzy się z bólem, jest powodem stresu i strachu. W klinice Awodent codziennie walczymy z takim przekonaniem, a najlepszym dowodem na to, że nam się to udaje, są wracający do nas pacjenci. Zapraszamy więc do kliniki Awodent na warszawskim Żoliborzu – sprawimy, że Twój uśmiech będzie piękny i zdrowy!

Choć w naszym kraju świadomość dotycząca zdrowia jamy ustnej wciąż rośnie, to jednak nadal istnieje olbrzymia grupa pacjentów, która omija gabinety stomatologiczne szerokim łukiem. Często mają na to wpływ wspomnienia z dzieciństwa – w latach 60., 70. czy 80., kiedy o znieczuleniach mało kto słyszał, leczenie stomatologiczne z pewnością mogło być i bolesne, i traumatyczne. Współcześnie jednak znieczulenia są powszechne, bardzo bezpieczne i bardzo skuteczne, więc wizyta u dentysty nie musi się już wiązać z bólem i strachem. Takie podejście staramy się przekazywać pacjentom już od pierwszych chwil obecności w naszej klinice – boleć nie musi i jako doświadczeni specjaliści dołożymy wszelkich starań, by tak się właśnie się stało!


Kompleksowe leczenie stomatologiczne

W naszej codziennej pracy stawiamy na nieustanny rozwój oraz korzystanie z nowoczesnych, ale zarazem sprawdzonych osiągnieć współczesnej stomatologii. Nasza kadra doświadczonych specjalistów z zakresu stomatologii wciąż podnosi swoje kompetencje i umiejętności na licznych kursach oraz szkoleniach. Nowoczesność przejawia się u nas zarówno w dostępie do materiałów i metod leczenia zgodnych ze światowymi standardami, jak i użyciu sprzętu najwyższej jakości. Na co dzień korzystamy m.in. z ultranowoczesnego tomografu SkyView 3D, który oddaje trójwymiarowy widok badanego obszaru – dzięki niemu jesteśmy w stanie szybko i nieinwazyjnie diagnozować problemy pacjentów. Można u nas otrzymać kompleksową pomoc – od zabiegów profilaktycznych i higienicznych, przez leczenie zachowawcze i protetyczne, chirurgię stomatologiczną, aż po specjalistyczne wieloetapowe leczenie ortodontyczne oraz implantologiczne.


Najważniejszy jest pacjent!

W naszych działaniach nadrzędną wartością jest zawsze dobro pacjenta. Do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny, dobierając metodę leczenia zarówno do stanu zdrowia, wieku, jak i możliwości finansowych. Pacjent jest dla nas partnerem – rzetelnie informujemy go o stanie zdrowia, opracowujemy plan leczenia możliwie najpełniej dopasowany do jego oczekiwań, wyjaśniamy, tłumaczymy, odpowiadamy na pytania – pełna transparentność działań jest dla nas priorytetem! Oczywiście nie zapominamy o pełnym profesjonalizmie obsługi (już od momentu rejestracji) oraz najwyższych standardach bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz nowoczesnej, przyjaznej pacjentowi kliniki stomatologicznej, dobrze skomunikowanej, estetycznej i przestronnej – zapraszamy do Awodentu. Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na wizytę:  http://www.awodent.pl/pl/kontakt/. Sprawimy, że będziesz uśmiechać się z dumą!

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
phone
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Klinika stomatologiczna Awodent, ul.Gołębiowskiego 2, 01-504 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".