Diagnostyka radiologiczna Warszawa – Tel: 22 666 18 33

Precyzyjna diagnostyka radiologiczna jest podstawą skutecznego, profesjonalnego leczenia stomatologicznego. Badanie radiologiczne wykonywane jest w celu zobrazowania poszczególnych zębów, kości twarzoczaszki, tkanek kostnych żuchwy i szczęki oraz stawu skroniowo-żuchwowego. Jest niezbędne przy bardziej złożonych procesach leczenia stomatologicznego jak również leczenia laryngologicznego . Oprócz wiedzy i doświadczenia lekarzy istotne jest wyposażenie, pozwalające na postawienie właściwej diagnozy. W naszej klinice dysponujemy nowoczesnym i precyzyjnym sprzętem.

Obecnie najbardziej szczegółowym badaniem jest tomografia 3D. Nowoczesne aparaty do diagnostyki minimalizują dawkę promieniowania rentgenowskiego, która nie stanowi żadnego zagrożenia dla pacjenta, a cyfrowy obraz, który generują daje znacznie lepsze możliwości analizy poprzez jego edycję na przykład: pomiar, powiększenie, zwiększenie kontrastu, edycję koloru i możliwość nanoszenia zmian.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
phone
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Klinika stomatologiczna Awodent, ul.Gołębiowskiego 2, 01-504 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".