Stomatologia dziecięca (pedodoncja) Warszawa

Dentysta dla dzieci Warszawa Żoliborz

W zakres stomatologii dziecięcej (pedodoncji) wchodzą: profilaktyka (regularne przeglądy, fluoryzacja, lakowanie bruzd), leczenie próchnicy u dzieci oraz ortodoncja – leczenie wad zgryzu u dzieci. Bardzo ważne jest, aby dziecko od najmłodszych lat przyzwyczajać do regularnych wizyt u dentysty. Właściwe podejście lekarza stomatologa do dziecka pozwoli wyzbyć się lęku i traktować wizyty w gabinecie stomatologicznym jak dobrą zabawę. Dentysta leczący dzieci ma do spełnienia ważną rolę – powinien sprawić, by dzieci chętnie dbały o zęby i nie bały się wizyt u stomatologa w przyszłości.

Awodent – dentysta dla dzieci

W Klinice Awodent nasze wyjątkowe podejście do dzieci powoduje, że nie boją się one odwiedzać stomatologa. Pierwsza wizyta w naszym gabinecie to zwykle wizyta adaptacyjna, pozwalająca dziecku oswoić się z lekarzem i otoczeniem. Edukujemy również rodziców, jak należy przygotować dziecko do odwiedzin u stomatologa oraz jak nauczyć je prawidłowej higieny jamy ustnej. W naszym gabinecie dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo. Dentysta dla dzieci to specjalista w zakresie stomatologii dziecięcej, który zapewnia im profesjonalną i przyjazną opiekę dostosowaną do ich wieku.

Klinika Awodent mieści się na terenie dzielnicy Warszawa Żoliborz. Wśród procedur i zabiegów, które przeprowadzamy u dzieci, są m.in. profilaktyczne lakowanie bruzd, profesjonalna fluoryzacja zębów (lakierowanie), leczenie zachowawcze zębów mlecznych, jak i stałych, a także ortodoncja i leczenie chirurgiczne. Stosujemy sprawdzone metody i nowoczesne rozwiązania, aby zmniejszyć stres i napięcie towarzyszące wizycie oraz wyeliminować odczuwanie bólu przez dziecko.

Obecnie stomatolog dziecięcy może korzystać z innowacyjnych metod leczenia zębów, wybierając np. podtlenek azotu, czyli tzw. gaz rozweselający, zamiast tradycyjnego znieczulenia. Takie postępowanie przyczynia się do złagodzenia niepokoju odczuwanego przez dziecko i sprawia, że wizyta u dentysty staje się przyjemnym doświadczeniem. Zapraszamy najmłodszych pacjentów do Kliniki Awodent mieszczącej się na terenie dzielnicy Warszawa Żoliborz – czeka tu na nich profesjonalny dentysta dla dzieci.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
phone
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Klinika stomatologiczna Awodent, ul.Gołębiowskiego 2, 01-504 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".