Stomatologia dziecięca (pedodoncja) Warszawa

Dentysta dla dzieci Warszawa Żoliborz

W zakres stomatologii dziecięcej (pedodoncji) wchodzą: profilaktyka (regularne przeglądy, fluoryzacja, lakowanie bruzd), leczenie próchnicy u dzieci oraz ortodoncja – leczenie wad zgryzu u dzieci. Bardzo ważne jest, aby dziecko od najmłodszych lat przyzwyczajać do regularnych wizyt u dentysty. Właściwe podejście lekarza stomatologa do dziecka pozwoli wyzbyć się lęku i traktować wizyty w gabinecie stomatologicznym jak dobrą zabawę. Dentysta leczący dzieci ma do spełnienia ważną rolę – powinien sprawić, by dzieci chętnie dbały o zęby i nie bały się wizyt u stomatologa w przyszłości.

Awodent – dentysta dla dzieci

W Klinice Awodent nasze wyjątkowe podejście do dzieci powoduje, że nie boją się one odwiedzać stomatologa. Pierwsza wizyta w naszym gabinecie to zwykle wizyta adaptacyjna, pozwalająca dziecku oswoić się z lekarzem i otoczeniem. Edukujemy również rodziców, jak należy przygotować dziecko do odwiedzin u stomatologa oraz jak nauczyć je prawidłowej higieny jamy ustnej. W naszym gabinecie dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo. Dentysta dla dzieci to specjalista w zakresie stomatologii dziecięcej, który zapewnia im profesjonalną i przyjazną opiekę dostosowaną do ich wieku.

Klinika Awodent mieści się na terenie dzielnicy Warszawa Żoliborz. Wśród procedur i zabiegów, które przeprowadzamy u dzieci, są m.in. profilaktyczne lakowanie bruzd, profesjonalna fluoryzacja zębów (lakierowanie), leczenie zachowawcze zębów mlecznych, jak i stałych, a także ortodoncja i leczenie chirurgiczne. Stosujemy sprawdzone metody i nowoczesne rozwiązania, aby zmniejszyć stres i napięcie towarzyszące wizycie oraz wyeliminować odczuwanie bólu przez dziecko.

Obecnie stomatolog dziecięcy może korzystać z innowacyjnych metod leczenia zębów, wybierając np. podtlenek azotu, czyli tzw. gaz rozweselający, zamiast tradycyjnego znieczulenia. Takie postępowanie przyczynia się do złagodzenia niepokoju odczuwanego przez dziecko i sprawia, że wizyta u dentysty staje się przyjemnym doświadczeniem. Zapraszamy najmłodszych pacjentów do Kliniki Awodent mieszczącej się na terenie dzielnicy Warszawa Żoliborz – czeka tu na nich profesjonalny dentysta dla dzieci.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!
[contact-form-7 id="3988"]
* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
phone
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...
[contact-form-7 id="3984"]