Stomatologia estetyczna Warszawa

Stomatologia estetyczna daje ogromne możliwość zwiększenia poczucia własnej wartości, pewności siebie oraz może stanowić pewnego rodzaju most w drodze do życiowych sukcesów. Czujesz, że chcesz coś zmienić w stanie swoich zębów? Przeczytaj zatem, co oferuje stomatologia estetyczna Warszawa.

Nawet zadbane, równe i białe zęby mogą mieć pewne niedoskonałości. Zbyt małe, z za dużymi przerwami, pościerane, nierówne, ukruszone… Najbardziej dociekliwi znajdą pewnie jeszcze kilka powodów, żeby móc narzekać. Jednak dla profesjonalnego lekarza stomatologa nie stanowi to problemu. Rozwiązaniem dla takich spraw są licówki porcelanowe. Są to cienkie warstwy porcelany, które wykonywane są bezpośrednio indywidualnie dla pacjenta. Zabieg taki jest całkowicie bezbolesny, a efekt – zatrważający.

Stomatologia estetyczna Warszawa

Kiedy jeden z naszych zębów jest złamany, martwy lub poważnie uszkodzony, wciąż istnieje szansa na jego uratowanie. Perfekcyjne rozwiązanie stanowią tutaj korony pełnoceramiczne. Nie posiadają one elementów metalowych, co eliminuje problem odsłaniającego się z biegiem czasu metalu przy dziąśle.

Każdy dąży do białych zębów. Najbezpieczniejszy sposób, aby osiągnąć pożądany efekt to wizyta w profesjonalnym zakładzie dentystycznym. Wiele jest dostępnych na rynku „cudownych” środków dających śnieżno biały uśmiech w kilka dni. Nie są one jednak warte pieniędzy, ani zdrowia. Lekarz dentysta dobierze środki odpowiednie dla nas i przeprowadzi w pełni bezpieczny zabieg, który dodatkowo będzie skuteczny.

Martwisz się, bo Twoje zęby nie są idealnie proste? Chcesz jednak uniknąć metalowego aparatu w ustach? Stomatologia estetyczna przewiduje takie rozwiązanie. Dla Twojego komfortu stworzono aparaty kryształowe, przeźroczyste samoligaturujące, bądź wyjmowane nakładki, które prostują zęby.


admin

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
phone
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Klinika stomatologiczna Awodent, ul.Gołębiowskiego 2, 01-504 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".